صندوق توسعه و فناوری های نوین

صفحه اصلی آشنایی با صندوق خدمات قوانین و مقررات فرم‌ها پیوندها ارتباط با ما
نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۸
۱۳۹٧/۴/۱۲

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (INOTEX 2018)، از ۱۴ تا ۱۶ تیرماه ۱۳۹۷ در محل نمایشگاه‌های تخصصی شهرداری تهران (بوستان گفتگو) برگزار خواهد شد.

 

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری با موضوع"شهر هوشمند" است و با توجه ویژه به بحث مدیریت هوشمند انرژی، حمل و نقل هوشمند، اینترنت اشیاء، زیرساخت‌های هوشمند، بهداشت و سلامت هوشمند و البته محیط و محل زندگی هوشمند طراحی شده است.

 

بزرگ‌ترین نمایشگاه تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی و نوآوری در ایران، میزبان بیش از ۳۵۰ مشارکت‌کننده از اجزای مختلف اکوسیستم استارتاپی از جمله استارتاپ‌ها و شرکت‌های فناور و دانش بنیان خواهد بود.

صندوق توسعه فناوری های نوین بعنوان یکی از فعالان حوزه سرمایه گذاری جسورانه و تامین مالی در اکوسیستم فناوری کشور، جهت افزایش بهره وری از ظرفیت توان تولید شرکت کنندگان این دوره و تسهیل فرایند تامین مالی استارت آپ ها و شرکت های فناور، با ابزارهای متنوع مالی، در این نمایشگاه حضوری فعال خواهد داشت.

 

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص خدمات مالی این موسسه، در ساعات بازدید نمایشگاه (10 الی 20) از 14 لغایت 16 تیرماه سال جاری به غرفه صندوق توسعه فناوری های نوین واقع در طبقه همکف سالن گلستان غرفه 21 مراجعه نمایند.

پیوندهای اصلی
آشنایی با صندوق
قوانین و مقررات
تماس با ما
خدمات صندوق
صدور انواع ضمانت نامه
سرمايه‌گذاري خطرپذير (جسورانه)
وام قرض الحسنه و تسهیلات
لیزینگ محصولات فناورانه
توانمندسازی شرکت‌های فناور
كارگزار مالي دستگاه‌های اجرایی
آدرس

تهران، کیلومتر20 جاده دماوند ، پارک فناوری پردیس ، نبش نوآوری هشتم ، پلاک 82

2176251125

info@hitechfund.ir