صندوق توسعه و فناوری های نوین

صفحه اصلی آشنایی با صندوق خدمات قوانین و مقررات فرم‌ها پیوندها ارتباط با ما
نمایشگاه الکامپ
۱۳۹٧/۵/۲

 

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) از ششم تا نهم مردادماه ۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

 

 

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) به منظور معرفی آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار و ارتقاء تعاملات و هم افزایی فعالان این حوزه، از ششم تا نهم مردادماه ۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

 بزرگ‌ترین نمایشگاه تخصصی در حوزه‌ی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک، در دوره گذشته، میزبانی ۸۳۱ شرکت داخلی در قالب ۳۸۱ شرکت تجاری و ۴۵۰ شرکت استارتاپ و ۳۹ شرکت خارجی در فضایی به مساحت ۵۵۴۰۰ هزار متر مربع را بر عهده داشت که با توجه به استقبال چشمگیر استارت آپ ها در دوره قبل، برنامه ریزی جهت برپایی سالن استارت آپ ها با رویکرد متفاوت، در دستور کار نمایشگاه امسال قرار گرفته است.

 

 

 

صندوق توسعه فناوری های نوین بعنوان یکی از فعالان حوزه سرمایه گذاری جسورانه و تامین مالی در اکوسیستم فناوری کشور، جهت افزایش بهره وری از ظرفیت توان تولید شرکت کنندگان این دوره و تسهیل فرایند تامین مالی استارت آپ ها و شرکت های فناور، با ابزارهای متنوع مالی، در این نمایشگاه حضوری فعال خواهد داشت.

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص خدمات مالی این موسسه، در ساعات بازدید نمایشگاه (10 الی 18) از 6 لغایت 9 مردادماه سال جاری به غرفه صندوق توسعه فناوری های نوین واقع در سالن 10 و11 غرفه 545 S ، مراجعه نمایند.

پیوندهای اصلی
آشنایی با صندوق
قوانین و مقررات
تماس با ما
خدمات صندوق
صدور انواع ضمانت نامه
سرمايه‌گذاري خطرپذير (جسورانه)
وام قرض الحسنه و تسهیلات
لیزینگ محصولات فناورانه
توانمندسازی شرکت‌های فناور
كارگزار مالي دستگاه‌های اجرایی
آدرس

تهران، کیلومتر20 جاده دماوند ، پارک فناوری پردیس ، نبش نوآوری هشتم ، پلاک 82

2176251125

info@hitechfund.ir