صندوق توسعه و فناوری های نوین

صفحه اصلی آشنایی با صندوق خدمات قوانین و مقررات فرم‌ها پیوندها ارتباط با ما
نشست معرفی صندوق توسعه فناوری های نوین در استان خوزستان
۱۳۹۵/۶/۲۳
 
نشست فوق با هماهنگی شرکت کامیاران پردازش (نمایندگی صندوق در استان خوزستان) در تاریخ ۱۷ شهریور سال جاری برای در محل شرکت شهرکهای صنعتی استان خوزستان برگزار گردید.
در این نشست، خدمات صندوق در ۲ جلسه جداگانه برای نهادهای دولتی استان و همچنین شرکت های فناور و دانش بنیان استان ارایه گردید.
در این جلسات جناب آقای مهندس امانی (مدیر محترم توسعه بازار و ابزارهای تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی) نیز حضور داشتند.
در ابتدا جلسه با کلام الله مجید آغاز گردید، سپس جناب آقای مهندس خسروی، ضمن عرض سلام و خیرمقدم، جلسه را آغاز کرده در ادامه مهندس میرامینی صندوق توسعه فناوری های نوین را در جمع کارفرمایان استان معرفی نموده و سپس جناب آقای مهندس امانی خدمات لیزینگ و ضمانت نامه صندوق نوآوری را تشریح نمودند.
در ادامه جناب آقای سریرافراز (مسوول توسعه بازار صندوق)، خدمات صندوق و شرکت توانمندسازان را به شرکت های فناور و دانش بنیان استان معرفی کرده و بعد از معرفی آن، جناب آقای مهندس امیدی (مدیر تجاری سازی صندوق و مدیرعامل شرکت توانمندسازان) و جناب آقای مهندس امانی به سوالات حضار پاسخ دادند.
همچنین در حاشیه نشست اصلی، نشست های جداگانه ای با ریاست محترم شرکت شهرکهای صنعتی استان (جناب آقای مهندس محمدیان) و ریاست سازمان صنایع کوچک استان خوزستان (جناب آقای خسروی) برگزار گردید که مهمترین دستاورد آن، تاکید بر پذیرش ضمانت نامه های صندوق توسعه فناوری های نوین توسط استانداری خوزستان و ارسال نامه استانداری در فردای جلسه به تمام کارفرمایان دولتی می باشد.
همچنین مقررگردید با توجه به تمایل آبفای استان خوزستان مبنی بر خرید از شرکت های فناور و دانش بنیان، جلسه ای با حضور شرکت های فروشنده دانش بنیان این حوزه با خریداران استان منعقد گردد.
در ادامه، تیمی متشکل از ارزیابان فنی و سیستمی با سایر مدیران محترم، از توانمندیهای شرکت فالیز پژوهش پارس بازدید داشتند.
 

 

 

 

پیوندهای اصلی
آشنایی با صندوق
قوانین و مقررات
تماس با ما
خدمات صندوق
صدور انواع ضمانت نامه
سرمايه‌گذاري خطرپذير (جسورانه)
وام قرض الحسنه و تسهیلات
لیزینگ محصولات فناورانه
توانمندسازی شرکت‌های فناور
كارگزار مالي دستگاه‌های اجرایی
آدرس

تهران، کیلومتر20 جاده دماوند ، پارک فناوری پردیس ، نبش نوآوری هشتم ، پلاک 82

2176251125

info@hitechfund.ir