صندوق توسعه و فناوری های نوین

صفحه اصلی آشنایی با صندوق خدمات قوانین و مقررات فرم‌ها پیوندها ارتباط با ما
توانمندسازی شرکت‌های فناور

صندوق توسعه فناوری‌های نوین با بهره‌گیری از دانش و پشتوانه مدیریتی و کارشناسی 8 ساله در ارتباط با شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان و استفاده از شبکه مشاوران تخصصی در تمامی حوزه‌های فناوری، با هدف رفع معضلات و توانمندسازی مشتریان خود، اقدام به تاسیس شرکت توانمندسازان فناوری‌های نوین نمود.

 

لازم به ذکر است تمامی شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان که از یکی از خدمات صندوق (ضمانت‌نامه، لیزینگ، تسهیلات، مشارکت و ...) استفاده نموده اند، بعنوان مشتری صندوق درنظر گرفته می‌شوند. بدیهی است سایر شرکت‌ها درصورت استفاده از یکی از خدمات، بعنوان مشتری جدید صندوق، قادر به استفاده از خدمات توانمندسازی می‌باشند.

 

خدمات قابل ارائه توسط شرکت توانمندسازان عبارت است از:

  1. توسعه بازار شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان
  2. ارائه مشاوره های تخصصی و توانمندسازی در حوزه های فنی شامل: مکانیک، مکاترونیک، برق و الکترونیک، مخابرات، فناوری اطلاعات و ارتباطات، نانو تکنولوژی، بیو تکنولوژی، عمران، معماری و ...
  3. ارائه مشاوره های تخصصی و توانمندسازی در حوزه‌های غیر فنی شامل: مدیریتی، اقتصادی، مالی، حقوقی، بیمه ای و ....
  4. ارائه مشاوره‌های تخصصی و توانمندسازی تولید و برنامه ریزی شرکت‌ها بمنظور جلوگیری از استمهال و معوق شدن تسهیلات دریافتی
  5. ارائه مشاوره‌های تخصصی و توانمندسازی در حوزه های بازرگانی (صادرات و واردات)
  6. ارزیابی و نظارت عالیه و مدیریت کلان طرح‌های واصله شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان به کارفرمایان

 

در این راستا فرایند توانمندسازی در 4 گام صورت پذیرد:

 

گام اول (درخواست): اعلام درخواست متقاضی به شرکت توانمندسازان فناوری های نوین

در این مرحله، متقاضی نیاز خود را برای حل آن به شرکت توانمندسازان فناوری های نوین اعلام نموده تا پس از ثبت در دبیرخانه شرکت، ظرف 24 ساعت کاری با شرکت جهت هماهنگی برای جلسه مربوط به گام دوم تماس حاصل گردد.

 

گام دوم (توانمندسازی عمومی): برگزاری جلسه اول در محل شرکت توانمندسازان فناوری های نوین جهت اسکن کامل شرکت و شناسایی عارضه

در این مرحله، متقاضی به شرح وضعیت عمومی خود پرداخته و سپس توانمندساز عمومی شرکت (به مثابه پزشک عمومی) سؤالات خود را مطرح می‌نمایند تا عارضه کلی وی شناسایی گردد تا اقدامات لازم جهت معرفی به توانمندساز متخصص صورت پذیرد. حضور شرکت در این جلسه رایگان می باشد.

 

گام سوم (توانمندساز متخصص): برگزاری جلسه دوم با رویکرد تخصصی در محل شرکت متقاضی جهت معرفی راه حل اصلی برای درمان معضل شرکت

در این مرحله، شرکت توانمندسازان فناوری های نوین به همراه توانمندساز تخصصی خود (به مثابه پزشک عمومی) در محل شرکت حاضر شده و پس از قرائت گزارش مربوط به توانمندساز عمومی و پاسخگویی به سؤالات احتمالی توانمندساز تخصصی، نسخه و راه حل برون رفت از وضعیت فعلی شرکت به متقاضی ارائه خواهد شد. این مرحله شامل هزینه ثابت مشخصی خواهد بود که قبل از برگزاری جلسه به متقاضی اعلام می گردد.

 

گام چهارم (همراهی تا حصول نتیجه): در این مرحله شرکت توانمندسازان همراه متقاضی بوده و تا انتهای زمانی که معضل شرکت برطرف نگردد همراه وی خواهد بود. (به عنوان مثال اگر پزشک متخصص برای وی دارویی تجویز نموده باشد آن را از داروخانه تهیه کرده و در کل مدت درمان ناظر بر مصرف دارو توسط بیمار خواهد بود) مثلاً ممکن است جهت توسعه بنگاه متقاضی، توانمندساز متخصص برای متقاضی پیشنهاد نماید که ایشان محصول خود را به بازار بصره ی عراق صادر نماید، از این مرحله به بعد شرکت توانمندسازان فناوری های نوین، شریک تجاری متقاضی در فروش محصول به بازار هدف خواهد بود و سهم خود را از آن دریافت خواهد نمود.

 

 

جهت استفاده از خدمات صندوق در صورتی که تا کنون عضو نشده‌اید گزینه عضویت در سایت و در غیر اینصورت  گزینه ورود به سیستم را انتخاب نمایید.

 

   

پیوندهای اصلی
آشنایی با صندوق
قوانین و مقررات
تماس با ما
خدمات صندوق
صدور انواع ضمانت نامه
سرمايه‌گذاري خطرپذير (جسورانه)
وام قرض الحسنه و تسهیلات
لیزینگ محصولات فناورانه
توانمندسازی شرکت‌های فناور
كارگزار مالي دستگاه‌های اجرایی
آدرس

تهران، کیلومتر۲۰ جاده دماوند ، پارک فناوری پردیس ، نبش نوآوری هشتم ، پلاک ۸۲

تلفن: ۲۱٧۶۲۵۱۱۲۵

info@hitechfund.ir